پیش‌بینی 184شعبه اخذ رأی برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس/مردم تخلفات انتخاباتی را به فرمانداری گزارش دهند
فرماندار شاهین‌شهر و میمه گفت: برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس همچون سالیان گذشته 184 شعبه اخذ رأی پیش‌بینی‌شده است که از میزان 176 شعبه ثابت و 8 شعبه نیز سیار می‌باشد.
 

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، اسفندیار تاجمیری ظهر امروز در نشست خبری خود با اصحاب رسانه به مناسبت پایان یافتن ثبت‌نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه شهرستان‌های شاهین‌شهر، میمه و برخوار اظهار کرد: آمار نهایی ثبت‌نام داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شاهین‌شهر با ثبت‌نام شب گذشته یک نفر دیگر در وزارت کشور به ۵۵ نفر رسید.

وی به آمار مقایسه‌ای انتخابات مجلس دهم با مجلس یازدهم از حیث تنوع شرکت‌کنندگان، سطح تحصیلی، سنی و سایر موارد آنان پرداخت و افزود: برای انتخابات مجلس یازدهم با ثبت‌نام شب گذشته یک نفر دیگر در وزارت کشور به ۵۵ نفر داشتیم که نسبت به مشابه دوره قبل یعنی دهم شاهد کاهش ۱۰ درصد نام‌نویسی‌ها بودیم.

فرماندار شهرستان شاهین‌شهر و میمه با بیان اینکه از مجموع تعداد ثبت‌نام کنندگان دوره یازدهم مجلس از این حوزه انتخابیه به لحاظ ترکیب جنسیتی معادل ۱۳ در صد زن (۷ نفر)  و ۸۷ درصد مرد (۴۸ نفر) هستند، گفت: این اتفاق در حالی می‌افتد که در انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی ۱۵ درصد داوطلبان خانم و ۸۵ درصد مرد بودند.

وی با بیان اینکه سن داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه شاهین‌شهر، میمه و برخوار نسبت به دوره دهم کاهش داشته است، تصریح کرد: برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس همچون سالیان گذشته ۱۸۴ شعبه اخذ رأی پیش‌بینی‌شده است که از میزان ۱۷۶ شعبه ثابت و ۸ شعبه نیز سیار هست که ممکن تغییرات کوچکی در حوزه افزایش یا کاهش شعب نیز داشته باشیم.

این خبر در حال تکمیل شدن است…

منبع : خادم مردم |پیش‌بینی ۱۸۴شعبه اخذ رأی برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس/مردم تخلفات انتخاباتی را به فرمانداری گزارش دهند
برچسب ها : مجلس ,دوره ,انتخابات ,یازدهمین ,شعبه ,ثبت‌نام ,انتخابات مجلس ,یازدهمین دوره ,دوره انتخابات ,حوزه انتخابیه ,شورای اسلامی ,مجلس شورای اسلامی ,هم?