رئیس سابق مجتمع دانشگاهی مالک اشتر برای انتخابات مجلس یازدهم ثبت‌نام کرد
دکتر محمدرضا عرب یارمحمدی رئیس سابق مجتمع دانشگاهی مالک اشتر شاهین‌شهر عصر امروز برای شرکت در انتخابات مجلس یازدهم ثبت‌نام کرد.
 

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، دکتر محمدرضا عرب یارمحمدی رئیس سابق مجتمع دانشگاهی مالک اشتر عصر امروز ۱۶ آذرماه ۱۳۹۸ به همراه تعداد زیادی از نخبگان، روشنفکران، سیاسیون و بزرگان دو شهرستان شاهین‌شهر، میمه و برخوار با حضور در محل ثبت‌نام یازدهمین دوره انتخابات مجلس در محل فرمانداری به‌صورت رسمی وارد گود انتخابات مجلس یازدهم از حوزه انتخابیه شهرستان‌های شاهین‌شهر، میمه و برخوار شد.

در ادامه لازم به ذکر است که محمدرضا عرب یارمحمدی اصالتاً اهل شهرستان شاهرود از توابع استان سمنان و از طیف جریان سیاسی اصولگرایان معتدل و از جانبازان هشت سال دوران پرافتخار دفاع می‌باشد که پیش از این به مدت چند سال رئیس مجتمع دانشگاهی مالک اشتر شاهین‌شهر از زیرمجموعه‌های وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و از اساتید این دانشگاه بوده است، او هم‌اکنون مدیر موسسه آموزش عالی آزاد کیان تحت پوشش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می‌باشد.

 آقای عرب یارمحمدی از اساتید و نخبگان حوزه علوم دریایی است که دارای چندین مقاله و مؤلف چندین کتاب و اختراع در این زمینه می‌باشد، وی همچنین از اعضای انجمن نویسندگان کشور به شمار می‌آیید و همسر وی نیز نرگس السادات موسوی رئیس اسبق شورای شهر شاهین‌شهر می‌باشد.

مهم‌ترین رقبای این نامزد انتخاباتی علیرضا بصیری جزی فرماندار سابق شهرستان شاهین‌شهر و میمه و حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده کنونی مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی هست.

پایگاه خبری صدای جویا ضمن عرض ادب و احترام برای همه کاندیداهای انتخاباتی از حوزه شهرستان شاهین‌شهر، میمه و برخوار بر اساس رسالت رسانه‌ای خویش نهایت بی‌طرف خود را از همه نامزدهای شرکت‌کننده به‌صراحت اعلام می‌دارد و در راستای تأکیدات مقام معظم رهبری (امام خامنه‌ای) در بیانیه مهم گام دوم انقلاب در حوزه اهمیت دادن به حوزه جوانان و واگذاری انقلاب به آن‌ها جهت تصمیم‌گیری‌های جدیدتر، بدون شک حامی کاندیداهای جوان و انقلابی خواهد بود که دارای تجربه (قانون گذاری-اجرایی)، دارای سطح علمی بالا، دارای روحیه مردمی، پیگیر مطالبات مردی، صادق با آن‌ها، ساده‌زیست، اشراف کامل بر قانون داشته باشد و دارای ایده و برنامه در این حوزه و همچنین گوش به‌فرمان مقام معظم رهبری باشد و فرقی نمی‌کند که از کدام جریان سیاسی باشد.

انتهای پیام/ج

منبع : خادم مردم |رئیس سابق مجتمع دانشگاهی مالک اشتر برای انتخابات مجلس یازدهم ثبت‌نام کرد
برچسب ها : حوزه ,مجلس ,دارای ,شاهین‌شهر ,رئیس ,شهرستان ,مجتمع دانشگاهی ,مالک اشتر ,انتخابات مجلس ,دانشگاهی مالک ,شاهین‌شهر، میمه ,سابق مجتمع دانشگاهی ,مج